Havuz Bakımı

Havuz Bakım İster

Hijyenik açıdan sorunsuz yüzme havuzu suyunun ve bunun sürekliliğinin sağlanması, genel taleplerin karşılanabilmesi için otomatik işletme şartlarının gerçekleştirilmesi gerekir. Yüzme havuzları tesislerinin su hazırlanması ve dezenfekte edilmesi için gereken ekipmanlar ve tesislerin düzenli, güvenli bir işletme şartlarının sağlanabilmesi yönünden sürekli bakımının yapılıp, devamlı çalışır halde tutulması gerekmektedir. Yüzme havuzları haftada bir gün yüzenlere kapatılarak dinlendirilmeli ve haftalık bakım yapılmalıdır. Bu temizliği ve bakımı gerçekleştirmek için kullanılan havuz kimyasallarını ve aksesuarlarını pazarlamakta olan firmamız havuzunuz ve kullanma suyunuz ile ilgili tüm problemlerinizde size danışman olmaya devam etmektedir.

Yetiş Havuz olrak "işimiz tercih sebebinizdir" prensibinde ödün vermeden siz sayın müşterilerimize sezonluk bakım ve servis hizmeti vermekten gurur duyar.

AMAÇ DAHA TEMİZ BERRAK BİR SU KULLANMAKSA BİZİ HEMEN ARAYIN.

Derz Yapımı

Yüzme havuzlarında kaplama malzemelerinin aralarında kulanılan derzler zamanla kimyasalların etkisi ile deforma olabilirler

Havuz Bakımı

Hijyenik açıdan sorunsuz yüzme havuzu suyunun ve bunun sürekliliğinin sağlanması, genel taleplerin karşılanabilmesi

Havuz Mekanik Servisi

Yüzme havuzlarınızın mekanik veya elektrik sistemlerinde sezon öncesinde veya sezon içinde çeşitli sebeplerden dolayı arızalar oluşabilir.

Havuz Temizliği

ervis Süresi : Bu sistemde servis ekibimiz sezon (yaz) başında havuzunuza bir defa gelir